Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, maç bitiminde hakem Halil Umut Meler’i yumrukladı. Teknik direktör Hikmet Karaman, Ankaragücü Başkanı Faruk Koca hakkında bir itirafta bulundu.
Trendyol Süper Lig’de oynanan Ankaragücü-Çaykur Rizespor maçının bitiş düdüğünün ardından Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, maçın hakemi Halil Umut Meler’e saldırdı.
![](https://kocaeli-kultur-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/hikmet-karamandan-ankaragucu-baskani-hakkinda-itiraf-bana-da-saldirmisti-1-ECvhrjb6.jpg)
Teknik direktör Hikmet Karaman, Ankaragücü Başkanı Faruk Koca hakkında bir itirafta bulundu.
![](https://kocaeli-kultur-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/hikmet-karamandan-ankaragucu-baskani-hakkinda-itiraf-bana-da-saldirmisti-2-xAEGQYZ9.jpg)
Hikmet Karaman, “Ankaragücü’nü çalıştırırken Faruk Koca bana da yumrukla saldırdı. O zamanlar sineye çektik söylemedik, ama şimdi söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.
![](https://kocaeli-kultur-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/12/hikmet-karamandan-ankaragucu-baskani-hakkinda-itiraf-bana-da-saldirmisti-3-aGd1ROas.jpg)
Maç sonu hakem Halil Umut Meler’e saldıran Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, geçtiğimiz yıl Süper Lig’de Fair Play/Adil Oyun Başkan/Yönetici Ödülü’ne layık görülmüştü.